Pirkimo taisyklės

 http://www.mrmars.lt tai nternetinė rankų darbo baldų parduotuvė gyvūnams bei jų šeimininkams.

 

Kaip pirkti: 

Užsukite į puslapį „Parduotuvė“, išsirinkite norimą produktą ir paspauskite juodą mygtuką su ženkliuku „Pirkti produktą“.

Pasirinkite dydį, audinio spalvą bei produktų kiekį. Visas pasirinktas ir į pirkinių krepšelį įdėtas prekes galite matyti puslapio dešiniajame viršutiniame kamputyje.

Paspaudus mygtuką „Į krepšelį“, pateksite į savo pirkinių krepšelį, kur galėsite koreguoti norimų įsigyti produktų kiekį ar pasinaudoti turimu nuolaidos kuponu. Į savo krepšelio erdvę galite patekti ir viršutiniame dešiniajame kampe paspaudę mygtuką „Į krepšelį“.

Jei norite iš krepšelio pašalinti tam tikrą pasirinktą prekę, šalia prekės paspauskite juodą „X“ ženkliuką ir prekė bus pašalinta. Tada atnaujinkite krepšelio informaciją.

Jei turite kupono kodą, įveskite jį į tam skirtą laukelį esantį po pasirinktomis prekėmis. Paspauskite mygtuką „Pateikite kuponą“. Kuponą galite naudoti tik vieno apsipirkimo metu.

Kai suformuojate galutinį savo pirkinių krepšelį, spauskite mygtuką „Tęsti atsiskaitymą“. Tęsdami apsipirkimą, įveskite savo duomenis, pasirinkite pristatymo būdą ir atlikite mokėjimą. Siūlome Jums apmokėjimo būdą per Paysera.lt  sistemą (rekomenduojame rinktis šį apmokėjimo būdą, jeigu naudojate e. bankininkystę).

 

1. Bendrosios nuostatos:

1.1. Šios pirkimo pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Jūsų (toliau – Pirkėjas) ir elektroninės parduotuvės mrmars.lt (toliau – Pardavėjas) teisės ir įsipareigojimai, prekių įsigijimo, apmokėjimo, pristatymo bei su tuo susijusios nuostatos.

1.2. Elektroninėje parduotuvėje mrmars.lt teisę pirkti turi:

1.2.1. visi veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

1.2.2. asmenys nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus – tik su tėvų arba globėjų sutikimu, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuoja savo pajamomis;

1.2.3. juridiniai asmenys;

1.2.4. visų aukščiau nurodytų asmenų atstovai.

1.3 Sutikdamas su Taisyklėmis, Pirkėjas taip pat patvirtina, kad remdamasis šių Taisyklių punktu 1.2, turi teisę pirkti.

 

2. Asmens duomenų apsauga:

2.1. Prieš pirkdamas mrmars.lt parduodamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį, galiojantį elektroninio pašto adresą), kurie būtini produktams pirkti, pristatyti ir mokėjimui vykdyti.

2.2. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius produktų pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

 

3. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas:

3.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs prekių, spaudžia nuorodą „Į KREPŠELĮ“.

3.2. Visos sudarytos sutartys tarp Pirkėjo ir Pardavėjo yra saugomos Pardavėjo duomenų bazėje.

 

4. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai:

4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti elektroninėje parduotuvėje mrmars.lt šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.

4.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai Pardavėjui elektroniniulabas@mrmars.lt paštu per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekių pristatymo datos.

4.3. Pirkėjas privalo laikytis šių taisyklių ir nepažeisti Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų.

4.4. Pirkėjas privalo sumokėti už savo perkamas prekes ir priimti/atsiimti jas iš kurjerio, pašto skyriaus arba kitu nurodytu būdu, kaip nurodyta šių taisyklių 7.2. ir 7.3. punktuose.

4.5. Pirkėjas gali bet kada atsisakyti 9.1–9.4 nurodytų Pardavėjo veiksmų, sekdamas instrukcijomis, nurodytomis reklaminėje medžiagoje, arba susisiekdamas su Pardavėju telefonu +370 684 16366 arba el. paštu labas@mrmars.lt.

 

5. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai:

5.1. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui sudaryti galimybę naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis ir užsakyti bet kurias jame parduodamas prekes bei atvežti jas Pirkėjo nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais.

5.2. Pardavėjas, dėl susidariusių nenumatytų aplinkybių negalėdamas įvykdyti užsakymo, įsipareigoja pasiūlyti kiek įmanoma panašią prekę, o Pirkėjui atsisakius įsipareigoja grąžinti pinigus per 5 (penkias) dienas į Pirkėjo nurodytą sąskaitą (tuo atveju, jei buvo apmokėta iš anksto).

5.3. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu, neįspėjęs Pirkėjo, laikinai sustabdyti internetinės parduotuvės veiklą tam, kad atliktų atnaujinimus (tokius kaip programiniai patobulinimai ir pan.).

5.4. Pardavėjas iš anksto nepranešęs pirkėjui turi teisę nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį (anuliuoti užsakymą), jei Pirkėjas nesilaiko prekių apmokėjimo tvarkos bei kitų šiose Taisyklėse nurodytų sąlygų.

5.5. Pardavėjas įsipareigoja saugoti Pirkėjo asmeninius duomenis ir laikytis Privatumo nuostatų.

 

6. Prekių kainos ir apmokėjimo tvarka:

6.1. Prekių kainos mrmars.lt nurodytos Eurais su PVM.

6.2. Į Prekės kainą neįeina pristatymo mokestis, nebent nurodyta priešingai. Galiojančios atvežimo kainos nurodytos pristatymo informacijoje – skiltis „Prekių pristatymas“.

6.3. Pirkėjas už Prekes gali atsiskaityti vienu iš šių būdų:

6.3.1. Grynais pinigais, atsiimdamas siuntą iš kurjerio.

6.3.2. Elektronine bankininkyste – išankstiniu mokėjimu Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šiuo apmokėjimo būdu, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš Lietuvoje veikiančių bankų.

6.3.3. kreditine kortele (VISA, Mastercard ir kt.) per Paysera.lt sistemą.

6.4. mrmars.lt nesaugo jokių Pirkėjo bankinių duomenų (tokių kaip slaptažodis, sąskaitos numeris ir pan.), kadangi mokėjimo metu Pirkėjas yra nukreipiamas į banko/Paysera.lt sistemą. Viso apsipirkimo mrmars.lt metu Jūsų duomenys yra šifruojami naudojant saugumo protokolą, kurį patvirtina GeoTrust sertifikatas.

 

7. Prekių pristatymas:

7.1. Pirkėjas gali pasirinkti šiuos prekių pristatymo/atsiėmimo būdus:

7.1.1. pristatymą į namus/darbo vietą per kurjerių tarnybą (kai užsakymo suma yra 30 € ir daugiau);

7.1.2. atsiėmimą viename iš DPD terminalų;

7.1.3. pristatymą į pašto skyrių. Norėdamas gauti prekes į pašto skyrių Pirkėjas turi apie tai papildomai informuoti el. paštu pagalba@terrapublica.lt.

7.2. Pirkėjas įsipareigoja teisingai nurodyti tikslų pristatymo adresą (įskaitant pašto kodą) bei pateikti veikiantį kontaktinio telefono numerį.

7.3. Pirkėjas įsipareigoja pristatytas prekes priimti asmeniškai (išskyrus tuos atvejus, kai užsako Prekes kitam asmeniui dovanų). Jei Pirkėjas negali prekių priimti asmeniškai, o Prekės pristatomos nurodytu jo adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl pristatymo netinkamam asmeniui.

7.4. Prekės Lietuvoje pristatomos per 2–3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos, jeigu nurodyta prekė yra mrmars.lt sandėlyje.

7.5. Tuo atveju, jei Pardavėjas neturi užsakytos Prekės sandėlyje, apie tai pranešama pirkėjui asmeniškai.

7.6. Siekdamas operatyvaus Prekių pristatymo Pirkėjui, Pardavėjas gali išsiųsti užsakymą ne vienoje, o keliose siuntose (turimas prekes – anksčiau). Pirkėjas apie tai bus informuotas telefonu arba el. paštu, o papildomos siuntos bus siunčiamos Pardavėjo sąskaita.

7.7. Pirkėjas priimdamas prekes turi apžiūrėti, ar nėra pažeista siuntos pakuotė. Pirkėjas, pasirašęs siuntos priėmimo-perdavimo dokumente patvirtina, kad siunta yra tinkamos būklės.

7.8. Kartu su siunta Pirkėjas gauna PVM sąskaitą-faktūrą už įsigytas Prekes, kurios kopiją privaloma pateikti norint grąžinti Prekes.

7.9. Tuo atveju, jeigu siunta nepristatoma dėl Pirkėjo kaltės, pakartotinio siuntimo išlaidas privalo apmokėti Pirkėjas.

7.10. Atvežimo sąlygos, jų pakeitimai, papildymai ir atnaujinimai pateikiami Pristatymo informacijoje.

 

8. Atsakomybė

8.1. Pirkėjas atsako už savo pateikiamų asmens duomenų teisingumą registracijos formoje.

8.2. Pirkėjas yra atsakingas už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. Jei trečiasis asmuo naudojasi Pirkėjo prisijungimo duomenimis, šis asmuo laikomas Pirkėju.

8.3. Pirkėjas atsakingas už šių Taisyklių laikymąsi, jei su jomis ir nesusipažino, nors tokia galimybė buvo suteikta.

8.4. Jei mrmars.lt interneto puslapyje, naujienlaiškiuose ar kitoje reklaminėje medžiagoje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten pateiktą informaciją ar vykdomą veiklą.

8,5. Atsiradus žalai dėl Taisyklių nesilaikymo, kaltoji šalis atlygina patirtus tiesioginius nuostolius.

9. Baigiamosios nuostatos:

9.1. Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

9.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka pagal Pardavėjo veiklos vykdymo vietą.